KRAJI, KJER IZVAJAMO MEDIACIJO
Ljubljana
Parmova 53
ljubljana@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Novo Mesto
Šegova ulica 112
nm@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Celje
Ljubljanska 64
celje@mediacija.com
041/429-629
01/436 41 17

Maribor
Park mladih 4
maribor@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Semič
Šolska ulica 1
semic@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Izola
Veluščkova 4
izola@mediacija.com
041/531-173
01/436 41 17

Sevnica
sevnica@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Slovenj Gradec
Partizanska pot 16
sg@mediacija.com
02/88 46 400
01/436 41 17

Grosuplje
Trubarjeva cesta 15
grosuplje@mediacija.com
041/339-789
01/436 41 17

Koper
koper@mediacija.com
040/241-166
01/436 41 17

 

Obvladovanje stresa (8 ur) - četrtek, 25.3.2021, 15.00 - 20.30, ONLINE

 

Več...


Obvladovanje stresa (8 ur) - četrtek, 22.4.2021, 15.00 - 20.30, ONLINE

 

Več...


Utrditveni seminar za mediatorje (8 ur), Torek, 4.5.2021, 15.00 - 20.30, ONLINE

 

Več...


Mediacija: posredovanje v sporih (16 ur), Sreda in četrtek, 7. - 8.4.2021, 14.00 - 20.30, ONLINE

Več...






Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je član 

European Mediation
Network Initiative

Združenja mediacijskih organizacij Slovenije - Medios
Evropskega združenja za transformativno mediacijo UIA - Word Forum of Mediation Centers



(c) 2011-2021 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka