KRAJI, KJER IZVAJAMO MEDIACIJO
Ljubljana
Parmova 53
ljubljana@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Novo Mesto
Šegova ulica 112
nm@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Celje
Ljubljanska 64
celje@mediacija.com
041/429-629
01/436 41 17

Maribor
Park mladih 4
maribor@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Semič
Šolska ulica 1
semic@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Izola
Veluščkova 4
izola@mediacija.com
041/531-173
01/436 41 17

Sevnica
sevnica@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Slovenj Gradec
Partizanska pot 16
sg@mediacija.com
02/88 46 400
01/436 41 17

Grosuplje
Trubarjeva cesta 15
grosuplje@mediacija.com
041/339-789
01/436 41 17

Koper
koper@mediacija.com
040/241-166
01/436 41 17

 

Obvladovanje težavnih strank, 23.11.2017 (8ur)

več ...

Obvladovanje jeze
24.10.2017 (8 ur)


več...
Obvladovanje stresa
23.10.2017 (8 ur)



več ...

Razvijanje konstruktivnih medosebnih odnosov,
22.11.2017

več ...


(c) 2011-2017 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka