KRAJI, KJER IZVAJAMO MEDIACIJO
Ljubljana
Parmova 53
ljubljana@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Novo Mesto
Šegova ulica 112
nm@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Celje
Ljubljanska 64
celje@mediacija.com
041/429-629
01/436 41 17

Maribor
Park mladih 4
maribor@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Semič
Šolska ulica 1
semic@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Izola
Veluščkova 4
izola@mediacija.com
041/531-173
01/436 41 17

Sevnica
sevnica@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Slovenj Gradec
Partizanska pot 16
sg@mediacija.com
02/88 46 400
01/436 41 17

Grosuplje
Trubarjeva cesta 15
grosuplje@mediacija.com
041/339-789
01/436 41 17

Koper
koper@mediacija.com
040/241-166
01/436 41 17

 

Obvladovanje jeze (8 ur) - sreda, 12.9.2018, 9.00-15.30, Ljubljana


več...

Asertivna komunikacija - kako se postaviti zase in vzpostaviti kontrolo nad svojim življenjem (8ur) - petek, 14.9.2018, 9.00-15:30, Ljubljana

 

več ...


Obvladovanje stresa (8 ur) - sreda, 19.9.2018, 9.00-15.00, Ljubljana

 

več ...

 


Obvladovanje težavnih strank (8 ur) - ponedeljek, 15.10.2018, 9.00-15.00, Ljubljana

 

več...





Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je član 
European Mediation
Network Initiative

Združenja mediacijskih organizacij Slovenije - Medios
Evropskega združenja za transformativno mediacijo South Eastern
European Mediation Forum



(c) 2011-2018 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka